Reklamná agenturá LAVACOM

my sme reklama

Sme tím ľudí, ktorý tlačí Váš biznis vpred. Všetko to začína na recepcii, kde nájdete milých ľudí, ktorí Vám bleskovo vypracujú zaujímavú cenovú ponuku, fundovane zodpovedajú Vaše otázky a vďaka nášmu jedinečnému systému majú dokonalý prehľad o všetkých Vašich objednávkach. Naši kreatívci a šikovní grafici pre Vás vymyslia trendové a inovatívne riešenia, do detailov spracujú Vaše nápady a dajú formu Vašim myšlienkam.

V oddelení výroby nájdete zásadne len šikovných a precíznych tlačiarov, montážnikov a lepičov. Sú to ľudia, ktorí majú radi svoju profesiu a snažia sa zakaždým odviesť čo najlepšiu prácu s ohľadom na každý detail. No výroba nie je len o ľudoch...

LAVACOM disponuje vlastnými špičkovými tlačiarňami a zariadeniami pre výrobu reklamy, ktoré sú nielen jedny z najmodernejších v Európe, ale sú aj vysoko ekologické. Preto fungujeme ako prvovýroba a nie ako sprostredkovateľ a sme pre Vás schopní vyrobiť všetko od návrhu až po samotnú realizáciu za kratší čas a kvalitne. Od vizitiek, cez polep firemných áut, svetelných reklám, polepov električiek, megaboardy až po obrovské štítové steny.

technologický park Lavacom

Spoľahlivý partner

Medzi našimi zákazníkmi nájdete známe firmy, reklamné a mediálne agentúry, ale aj menších podnikateľov a jednotlivcov. Našim prvoradým cieľom je uspokojiť Vás, našich zákazníkov, čo najširšou škálou produktov a služieb a maximálnou kvalitou.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.